EN SK

zaPOIsa do rozvoja svojho regiónu

zaPOIsa do rozvoja svojho regiónu

Pripojte sa k nám.

Máte aj Vy záujem o vstup do Klastra?

zaPOIsa do rozvoja svojho regiónu

zaPOIsa.sk je iniciatíva, do ktorej sa môže zapojiť každý, kto môže a chce prispieť k zlepšeniu kvality prostredia v ktorom žije a kto cíti, že v jej alebo jeho regióne, meste či obci je priestor pre niektorú z aktivít iniciatívy. Každý jednotlivec, či skupina môže pomáhať rozvoju svojho regiónu tam, kde žije alebo pôsobí a prispôsobiť si aktivity iniciatívy podľa svojho rozhodnutia. A svojím konaním motivovať a inšpirovať ďalších.

zaPOIsa.sk chce priniesť týmto jednotlivým aktivitám spoločné prvky a nastaviť a dosiahnuť náročnejšie ciele. Iniciatíva má ambíciu byť dynamická. Na začiatku prináša niekoľko tém a aktivít. Podľa záujmu sa však tieto budú meniť a dopĺňať. Vyberte si tú svoju alebo navrhnite inú. Potešíme sa všetkým dobrým podnetom. Každý tak môže byť súčasťou zaPOIsa.sk.

zaPOIsa.sk vytvorí priestor pre podporu týchto aktivít. Prinášame sadu nástrojov na propagáciu všetkého, čo chceme spoločne dosiahnuť a ako to chceme urobiť a rovnako tak ako to naozaj robíme. Na to bude slúžiť web zaPOIsa.sk, ktorého súčasťou budú aj nástroje na podporu jednotlivých aktivít. 

Shape
Shape