EN SK

Vyber si svoju tému a zaPOIsa.sk

Vyber si svoju tému a zaPOIsa.sk

Pripojte sa k nám.

Máte aj Vy záujem o vstup do Klastra?

Vyber si svoju tému a zaPOIsa.sk

Už čoskoro si budete môcť svoje podujatie alebo aktivitu zrealizovať v dizajne zaPOIsa.sk – pripravujeme pre vás sady šablón pre štýlové odprezentovanie. Využite prvky spoločných propagačných predmetov a dodajte vašej aktivite zaujímavý štýl. Využívajte ponúknuté dizajnové spoločné prvky zaPOIsa.sk pri komunikácii vašej aktivity na sociálnych sieťach alebo v rámci iných formátov a staňte sa tak súčasťou iniciatívy, ktorá chce ukázať, že rozvoj regiónu, mesta, či obce tvorí každý, kto chce priložiť ruku k dielu. Môže tak urobiť podľa svojej vlastnej predstavy a zároveň byť súčasťou niečoho väčšieho.

Skôr ako Vám predstavíme konkrétne aktivity v jednotlivých témach, ktoré budete môcť realizovať prinášame samotné predstavenie tém. Ich sumár nie je konečný, budeme ich prispôsobovať záujmu užívateľov.

zaPOIsa !!!  Vyber si najzaujímavejšiu tému a neváhaj nás kontaktovať. Spoločne pripravíme konkrétne aktivity – a to výberom z pripravovaných formátov alebo rozpracovaním úplne nových podľa Vašich predstáv.  

Shape
Shape