English EN Slovak SK

Stretnutie s X-bionic sphere

Stretnutie s X-bionic sphere

Pripojte sa k nám.

Máte aj Vy záujem o vstup do Klastra?

Stretnutie s X-bionic sphere

Klaster cestovného ruchu – západné Slovensko (KCR) získal počas výstavy ITF Slovakia 2016 viacero nových kontaktov na potenciálnych partnerov, ktorí môžu pomôcť napĺňať jeho primárne vízie a ciele. So spoločnosťou X-bionic® sphere sme počas výstavy strávili príjemné chvíle a našli sme mnoho spoločných tém, ktoré môžu prispieť k rozvoju cestovného ruchu a vzájomnej podpore.

Vzhľadom na inšpiratívne diskusie počas výstavy, sme prijali pozvanie a navštívili sme spoločnosť X-bionic® sphere v Šamoríne. Po exkurzii areálu a jednotlivých pavilónov sme sa presvedčili o excelentnom projekte, ktorý vyrástol v našom kraji. Jedinečný multifunkčný komplex prináša množstvo zážitkov aj pre náročných návštevníkov, profesionálnych športovcov a tímy ako aj pre rodiny. Komplex spoločnosti patri medzi najlepšie svetové športove areály. Zariadenie ponúka profesionálne podmienky pre 27 olympijských športových disciplín. Zároveň disponuje zázemím pre jedno z najmodernejších a najväčších olympijských jazdeckých centier, vrátane špičkového hotela a kongresového zariadenia. Nejeden návštevník bude uchvátený širokou ponukou služieb svetovej kvality.

Jedným z cieľov KCR je zameranie na prilákanie domácich turistov ako aj turistov z prihraničných regiónov a následne ich udržať na území kraja na viac prenocovaní. X-bionic® sphere je zariadením, ktoré spĺňa všetky predpoklady na prilákanie návštevníkov a ich zaujatie na vysokej úrovni.

 

Fotogaléria:

 

Shape
Shape
Secured By miniOrange