Rozlúčka so školským rokom v City park Trnava, 24.6.2017

Rozlúčka so školským rokom v City park Trnava, 24.6.2017

Koniec školského roka sa blíži a to treba osláviť! Práve s ukončením školského roka bola spojená rozlúčková oslava v sobotu 24.6. v City Parku Trnava. Pre deti i dospelých boli pripravené atrakcie a súťaže s poriadnymi odmenami. Deti aj s rodičmi si mohli zasúťažiť v športových disciplínach, zaskákať si na skákacom hrade, či po náročných výkonoch sa schladiť domácimi limonádami. Pre tých, ktorým ostala energia čakal kúzelník a vystúpenia tancujúcich labiek.

Podujatie podporil účasťou aj Klaster regionálneho rozvoja – západné Slovensko spolu so svojím členom Plus Energia s.r.o., ktorá bola aktívnym účastníkom programu. Zástupcovia spoločnosti ako súčasť programu predviedli model elektromobilu – štvorkolku. Elektromobil u účastníkov zožal veľký úspech. Možnosť skúšobnej jazdy využili nielen dospelí, ale aj deti, ktoré povozili rodičia alebo starší súrodenci, keďže Plus Energia s.r.o. priviezol model, ktorý môžu riadiť vodiči už od pätnásť rokov.

Podujatie navštívilo približne 2000 návštevníkov, ktorí mali k dispozícii rôzne informačné materiály o regióne.
V propagačnom stánku KRR boli prezentované atraktivity Trnavského samosprávneho kraja ako zakladajúceho člena KRR. Návštevníkom boli prioritne predstavené témy zážitkovej turistiky a cykloturistiky. Najväčší záujem mali o materiály týkajúce sa cykloturistiky a o turistické mapy TTSK. Úspech, hlavne u najmladších návštevníkov, zožali aj drobné propagačné predmety ako balóny, pexesá a lízanky.