Októberfest, Letisko Holíč 7.10.2017

Októberfest, Letisko Holíč 7.10.2017

Dňa 7.10.2017 sa v Holíči stretli milovníci najlepších svetových a domácich pív na II. ročníku Októberfestu. Výberové pivá, výborné jedlá, to všetko si mohli vychutnať návštevníci podujatia. Vo veľkej multifunkčnej aréne, kde sa akcia konala, bolo k dispozícii viac ako 40 druhov špičkových značiek piva z celého sveta, pri ktorých nechýbali pivá zo Slovenska a z Čiech. K týmto značkám sa pripojil aj domáci holíčsky pivovar WYWAR, ktorý ponúkal až 8 druhov svojich špeciálnych pív od svetlých cez polotmavé až po čierne pivo.

V kultúrnom programe návštevníkov zabávali skupiny AT Band z Hlohovca, kapela Country Tip z Brezovej pod Bradlom a aj kapela Georgo Band zo Zlína. Pre deti boli pripravené rôzne atrakcie.

Októberfestu sa zúčastnil aj Klaster regionálne rozvoja – západné Slovensko, ktorý spolu s Trnavským samosprávnym krajom prezentoval cestovný ruch kraja.  Návštevníci sa zaujímali hlavne o cykloturistiku, vodný potenciál kraji ako aj o zážitkovú turistiku. Pre všetkých bolo pripravené množstvo propagačných materiálov, najmenších potešili drobné propagačné predmety.