English EN Slovak SK

Nové produkty od vydavateľsva Dajama

Nové produkty od vydavateľsva Dajama

Pripojte sa k nám.

Máte aj Vy záujem o vstup do Klastra?

Nové produkty od vydavateľsva Dajama

Mobilná aplikácia, ktorá vás v lete prinúti sadnúť na bicykel 

Vydavateľstvo Dajama prinieslo mobilnú aplikáciu, ktorá funguje ako mapa inšpirácií na cyklovýlety. Aplikácia Všetci na bajk obsahuje viac ako 200 miest v Bratislavskom kraji, ktoré sú vhodné na cykloturistiku. Od tohto leta sa rozširuje o viac ako 250 zaujímavých miest aj v Trnavskom kraji.

Súčasťou appky je letná súťaž, ktorá bude prebiehať v júli a auguste a je určená pre všetkých cyklistov. Súťažiť sa bude v kategóriách jednotlivci – cyklisti a cyklistky a v kategórii rodina. Žrebovať sa bude aj s všetkých zúčastnených, takže šancu vyhrať bicykle a ďalšie ceny má naozaj každý. Tak poďte bajkovať, spoznávať a vyhrať!

Súťaž nájdete tu: https://www.vsetcinabajk.sk/ 

Od hradu k hradu

Novinka z Vydavateľstva Dajama od Hradu k hradu ponúka viacero zaujímavých námetov na pešiu turistiku alebo cykloturistiku k najnavštevovanejším hradom západnej časti Slovenska. Hrady sú zoskupené do 18 dvojíc, ktoré možno navštíviť počas jedného dňa pešo alebo na bicykli. Jednotlivé výlety patria medzi nenáročné až stredne náročné trasy. Dajú sa aj skrátiť a ponúkajú tiež návštevy len jednotlivých hradných miest. Popri navštevovaní hradov postupne navštívime aj viaceré iné turisticky zaujímavé miesta na Slovensku a na našom putovaní prejdeme horami, dolinami i rovinami.

Knihu je možné zakúpiť tu: http://www.dajamabooks.sk/index.aspx?PageType=1&Kod=520&Kateg=18

Shape
Shape
Secured By miniOrange