English EN Slovak SK

Nové knižky z vydavateľstva DAJAMA

Nové knižky z vydavateľstva DAJAMA

Pripojte sa k nám.

Máte aj Vy záujem o vstup do Klastra?

Nové knižky z vydavateľstva DAJAMA

Člen Klastra regiónálneho rozvoja – západné Slovensko vydavateľstvo DAJAMA predstavuje nové knihy.

Najkrajšie cyklookruhy, 1. diel

Najatraktívnejšími územiami Slovenska z cyklistického hľadiska sú určite viaceré stredne vysoké pohoria, pahorkatiny a lužné lesy v blízkosti riek. Práve do týchto lokalít je zasadená väčšina okruhov v novej cykloknižke z Vydavateľstva Dajama Najkrajšie cyklookruhy. Kniha Vás prevedie peknými lokalitami po trasách vhodných pre „bežných“ ako aj náročných cyklistov, samozrejmosťou sú výškové profily a mapa trasy.

Knihu si môžete zakúpiť tu.

Európa – najkrajšie výlety

turistický sprievodca, 1. diel

Prvý diel nového a bohato ilustrovaného turistického sprievodcu po Európe obsahuje pätnásť výletov po európskych mestách a oblastiach v rámci deviatich krajín. Jeho cieľom je poskytnúť čitateľovi obraz o vybraných miestach a motivovať k ich návšteve. Sprievodca je prioritne určený na jednodňové či víkendové návštevy miest a všetky výlety vychádzajú z vlastnej skúsenosti autora, v rámci ktorej sa potvrdzuje fakt, že nemusíme mať plnú peňaženku na ich absolvovanie. Autor vybral miesta, kam sa možno zo Slovenska výhodne dopraviť letecky, vlakom či autobusom (ba dokonca aj na bicykli). Väčšina výletov má charakter okružných jázd, ktoré môžete spolu s rodinou či priateľmi jednoducho absolvovať tiež autom.

Knihu si môžete zakúpiť tu. 

Najkrajšie mestské prechádzky

Vydavateľstvo Dajama si pre Vás pripravilo novú knižku na toto leto – Najkrajšie mestské prechádzky. Ak dostanete chuť aj na mestskú turistiku, sprievodca vás povodí po najzaujímavejších miestach a zákutiach 39 slovenských miest. V knihe nájdete stručný návod ako v rámci jednej prechádzky prejsť najzaujímavejšími mestami na Slovensku a urobiť si o nich základný obraz. Každá z trás je akousi prípravou pred hlbším poznávaním daného mesta, prvotným oboznámením sa s pamiatkami, ktorým by sme pri ďalších návštevách mohli venovať viac pozornosti.

Knihu si môžete zakúpiť tu. 

Shape
Shape