EN SK

InCOOP konferencia s výborným výsledkom

InCOOP konferencia s výborným výsledkom

Pripojte sa k nám.

Máte aj Vy záujem o vstup do Klastra?

InCOOP konferencia s výborným výsledkom

V rámci projektu InCOOP, ktorý realizujeme cez program Európa pre občanov, sa uskutočnila “Medzinárodna konferencia o participatívnych nástrojoch regionálnej politiky” na ktorej boli prítomní partneri z partnerských organizácii CEPESE a La Cosecha. 

Program spočíval primárne z aktivít týchto partnerov. Na úvod sa uviedol partner CEPESE a odprezentoval výskum, na ktorom sa v rámci projektu podielal, vysvetlil detaily a rôzne skúšky, ktorým čelil pri plnení tohto výstupu. Po ňom nasledoval partner z organizácie La Cosecha, ktorý taktiež priblížil svoje zameranie a opísal bližšie výstup, na ktorom sa podielal. Jeho hlavné zameranie bola tvorba dokumentárneho filmu, ktorý sme mali možnosť aj vidieť a bol hosťom ukázaný. 

Následne bola diskusia na pódiu s riaditeľom KRR o projekte ako aj o planovaných cieľoch, ktoré nás čakajú v najbližších mesiacoch. Kedže sa projekt o chvíľu končí bolo doležité stanoviť si záverečné aktivity pred finálnym zhotovením projektu. 

Projektové aktivity doplnila taktiež možnosť pre hostí zo zahraničia si pozrieť lokálnych vyrobcov a produkty, ktoré boli prítomné v sále. 

Shape
Shape