English EN Slovak SK

III. diel festivalu CYKLOCESTOVANIE 2016, 19. november, Trnava

III. diel festivalu CYKLOCESTOVANIE 2016, 19. november, Trnava

Pripojte sa k nám.

Máte aj Vy záujem o vstup do Klastra?

III. diel festivalu CYKLOCESTOVANIE 2016, 19. november, Trnava

Festival venovaný špeciálne cestovaniu na bicykloch vám aj v tomto roku prinesie množstvo zaujímavých prednášok, príbehov doplnených fotografiami ale aj video pozdravy a projekcie filmov.

Pozývame preto všetkých priateľov cyklistiky, cestovateľov a dobrodruhov, ako aj každého, kto si rád vypočuje a pozrie zaujímavé a napínavé prednášky plné dobrodružstiev a príhod z ciest po svete na bicykli. V priateľskom prostredí zasadacej miestnosti mestskej radnice v Trnave si zároveň bude možné vymeniť skúsenosti, nabrať inšpirácie a naplánovať nové cesty. Na festivale pripravujeme niekoľko noviniek a zmien, aby sme vám vašu prítomnosť ešte viac spríjemnili.
Jednou z noviniek je aj fotografická súťaž s vyhodnotením priamo na festivale. Najkrajšie fotografie odmeníme zaujímavými vecnými cenami ako napríklad brašne na bicykel, výkonné LED predné svetlo, poukážky na nákup v celkovej hodnote 100€, wellness vstupenky a iné ceny. Samotná fotosúťaž bude prebiehať až do 10. novembra, do kedy môžete zasielať svoje fotografie mailom vo vysokej kvalite na adresu festival@cyklocestovanie.

Pripravujeme aj zaujímavú praktickú prednášku na tému týkajúcu sa cestovania na bicykli.

Bližšie informácie nájdete priamo na webovej stránke www.cyklocestovanie.sk alebo na facebooku https://www.facebook.com/cyklocestovanie.

Tešíme sa na vás!
oz Mám rád cyklistiku a oz Občan rozhodni

Plagát k podujatiu

Shape
Shape
Secured By miniOrange