Holidayland, Senica 18.8.2017

Holidayland, Senica 18.8.2017

Úplne prvý ročník jednodňového festivalu Holidayland, ktorý sa uskutočnil 18. augusta v priestoroch letiska v meste Senica. Organizátori, Agentúra Artium Music, sa snažili vložiť do konceptu jedinečnej a farebnej atmosféry, ktorú nám ponúka leto. A vyšlo im to!

Festival sa niesol v multižánrovom hudobnom duchu. Pre návštevníkov bolo pripravených mnoho atrakcií, aktivít a súťaží počas celého dňa.
K dispozícii boli atrakcie, ako napríklad rôzne druhy kolotočov, chillzóna, vodný futbal, športový kútik a mnoho ďalších.
Výsledkom bol aj veľký záujem mladších návštevníkov, no na svoje si prišli všetci -starší aj úplne najmladší.
Oslovil hlavne hudobný program, ktorý bol nabitý známymi menami ako Rytmus, P.A.T., MEGA M, Kali a Peter Pann za hip-hopovú scénu, Smola a Hrušky a Polemic za ska, no zastúpení boli aj skvelý lokálni interpreti ako Peter Juhász zo Senice a Anet s kapelou z Trnavy.

Na podujatí sa zúčastnil aj Klaster regionálneho rozvoja – západné Slovensko spolu so zakladajúcim členom Trnavským samosprávnym krajom. Návštevníkom boli prezentované témy cestovného ruchu v Trnavskom kraji so zameraním hlavne na zážitkovú turistiku, cykloturistiku a regionálne produkty. Detský návštevníci sa potešili balónom a tematickým hrám, kde hádali pamiatky na obrázkoch, ktoré im priniesli drobné výhry.