English EN Slovak SK

Hody Trebatice 18.- 20.8.2017

Hody Trebatice 18.- 20.8.2017

Pripojte sa k nám.

Máte aj Vy záujem o vstup do Klastra?

Hody Trebatice 18.- 20.8.2017

Počas víkendu 18.- 20.8.2017 sa v obci Trebatice (člen Klastra RR) neďaleko mesta Piešťany konali každoročné hody. Hody sú plné zábavy a atrakcií pre najmenších aj dospelých. Súčasťou hodov je aj tradičný augustový Festival Hody Trebatice,  ktorý prináša do regiónu kvalitnú hudbu. Pod pódiom, ktoré stálo na motokárovej dráhe AMK sa zišli stovky návštevníkov.

Pri tónoch obľúbených kapiel sa mohli vyšantiť malí aj veľkí tanečníci, pre ktorých bolo pripravené aj rozmanité občerstvenie.  Na pódiu vystúpili skupiny Sematam, In Justice, Zoči Voči, Polemic, Xindl X, Wanastovi vjecy, Ine kafe, Symfobia, King Shaolin, Konflikt, Modus Memory, Slobodná Európa, Hex, Smola a Hrušky a počas noci až do rána zabával návštevníkov DJ Stanley.

Podujatia sa v rámci propagácie zúčastnil aj Klaster regionálneho rozvoja – západné Slovensko spolu s Trnavským samosprávnym krajom vo svojom propagačnom stánku. Pre návštevníkov boli k dispozícii propagačné materiály zo všetkých oblastí cestovného ruchu v Trnavskom kraji. Najviac sa zaujímali o cykloturistiku, zážitkovú turistiku a regionálne produkty. Menších návštevníkov potešili drobné propagačné predmety, ako balóniky, lízanky, omaľovánky, pexeso.

Shape
Shape
Secured By miniOrange