EN SK

Countryfest Bohunice 22.7.2017 Jaslovské Bohunice

Countryfest Bohunice 22.7.2017 Jaslovské Bohunice

Pripojte sa k nám.

Máte aj Vy záujem o vstup do Klastra?

Countryfest Bohunice 22.7.2017 Jaslovské Bohunice

Tradičný Bohunický Countryfest je medzinárodný hudobný festival pre celú rodinu zameraný na žánre country, bluegrass, folk, akustickú hudbu a príbuzné žánre. Organizuje ho obec Jaslovské Bohunice a už pravidelne sa koná v amfiteátri v Jaslovských Bohuniciach.

Okrem kvalitného hudobného programu, kde bolo možné vidieť okrem českých a slovenských interpretov aj interpretov z USA. Okrem hudobného programu sa počas víkendu udialo množstvo sprievodných podujatí, kde sa mohli zabaviť dospelí, ako i ich ratolesti.

Na podujatí sa zúčastnil ako vystavovateľ aj Klaster regionálneho rozvoja – západné Slovensko. V propagačnom stánku Klastra boli prezentované oblasti cestovného ruchu v Trnavskom kraji. Návštevníci tu mohli nájsť rôznorodé propagačné materiály propagujúce zážitkovú turistiku, cykloturistiku, kultúrne a sakrálne pamiatky, či regionálne produkty. Návštevníci prejavili najväčší záujem o turistických sprievodcov a cyklomapy. Detských návštevníkov určite potešili drobné propagačné predmety ako sú cukríky, lízanky, pexesá a omaľovánky. Veľký úspech mala aj oddychová chill-out zóna s tulivakmi, kde si prišli oddýchnuť všetky vekové kategórie.

Shape
Shape