EN SK

Cibula fest 20 – 22.7. 2017

Cibula fest 20 – 22.7. 2017

Pripojte sa k nám.

Máte aj Vy záujem o vstup do Klastra?

Cibula fest 20 – 22.7. 2017

Tento víkend sa na letisku v meste Holíč (člen Klastra RR) konal Česko – Slovenský multižánrový open-air festival, na ktorom Klaster RR spolu so zakladajúcim členom Trnmavským samosprávnym krajom propagoval cestovný ruch kraja a aktivity svojich členov.

Holíčske letisko sa opäť na jeden júlový víkend zmenilo na miesto plné hudby, tanca, dobrej zábavy a energie. Cibula Fest je festival s dlhoročnou tradíciou a jeho organizátori chcú vychádzať v ústrety programom každému, ktorý má rád dobrú zábavu, hudbu a chce stráviť tri dni v kruhu svojich starých i nových priateľov.

Každoročne sa tu zíde približne 10-tisíc fanúšikov festivalovej zábavy a niečo podobné zažilo Záhorie aj v termíne od 20 do 22. júla 2017Okrem skvelých českých a slovenských kapiel si prišli na svoje aj tí, ktorí sa radi zabávajú tancom na EURODANCE. Ako záverečný prídavok 9. ročníku festivalu bola pripravená LIVE MEGAPÁRTY pre všetky generácie, na ktorej vystúpila aj svetová legenda a hviezda 90. rokov CAPTAIN JACK so svojimi nesmrteľnými hitmi ako Captain Jack, Drill Instructor, Iko Iko či Soldier, Soldier.

Návštevníci a návštevníčky sa si mohli užiť pestrý program zložený z popredných česko – slovenských účinkujúcich, niekoľko pódií, kde vystúpili desiatky skvelých skupín a účinkujúcich, niekoľko zábavných zón pre malých i veľkých, bohaté občerstvenie a veľa hudobno-zábavných zážitkov. Program bol zložený zo známych mien a interpretov ako Horkýže Slíže, Xindl X, Iné Kafe, Walda Gang, Jelen, Chiki liki tu-a, Dymytry, Lenny alebo Fuera Fondo.

Na podujatí sa zúčastnil aj Klaster regionálneho rozvoja – západné Slovensko spolu so zakladajúcim členom Trnmavským samosprávnym krajom so svojím propagačným stánkom. Návštevníkom boli predstavené všetky oblasti cestovného ruchu. Hlavný dôraz bol na zážitkovú turistiku. V stánku KRR boli dostupné rôzne propagačné materiály a brožúry. Najväčší záujem prejavili návštevníci o cyklomapy a turistických sprievodcov. Potešili ich aj drobné propagačné predmety ako sú lízanky, či balóny, z ktorých mali radosť hlavne detský návštevníci.

 

Shape
Shape