EN SK

24 hodinový cyklomaratón, Orechová Potôň, 28. jún 2017

24 hodinový cyklomaratón, Orechová Potôň, 28. jún 2017

Pripojte sa k nám.

Máte aj Vy záujem o vstup do Klastra?

24 hodinový cyklomaratón, Orechová Potôň, 28. jún 2017

Koncom júna patril Slovakia Ring fanúšikom cyklistiky, kde si mohli zopakovať už tradičný a stále unikátny 24-hodinový cyklomaratón pod názvom 24h Slovakia Ring cycling race. Pretekárske tímy, ktoré sa postavili na štart si užili deň plný adrenalínu, skvelých športových výkonov a tímovej atmosféry.
Štvrtý ročník cyklistických pretekov sa na Slovakia Ringu niesol v duchu obdivuhodných športových výkonov a prekonávaní vlastných limitov.
Preteky boli určené amatérskym aj profesionálnym cyklistom. Na štart sa postavili jednotlivci a tímy zložené z dvoch, štyroch, šiestich alebo ôsmych pretekárov. Cyklistická dvadsaťštyri hodinovka bola zároveň vynikajúcou príležitosťou pre firmy zažiť nezvyčajný teambuilding a zmerať si sily v konkurencii ostatných firemných tímov.
Účastníkom podujatia bol k dispozícii celý areál Slovakiaringu vrátane boxov, v ktorých sa zvyčajne pripravujú špičkové automobilové tímy.
Preteky 24h Slovakiaring cycling race organizuje okruh Slovakia Ring, ktorý je členom Klastra RR, v spolupráci so Slovenským zväzom cyklistiky a Finančným centrom Team o.z. Osobnou účasťou podporil podujatie aj Klaster regionálneho rozvoja – západné Slovensko, ktorý v propagačnom stánku prezentoval cestovný ruch v Trnavskom kraji. Propagácia bola zameraná na cykloturistiku v kraji. Návštevníci si mali možnosť v stánku vybrať rôzne mapy a cyklomapy, informovať sa o novinkách a potešiť sa praktickým propagačným predmetom ako sú svetlá na bicykel, či kryt na sedadlo. Detských návštevníkov potešili pexesá, omaľovánky či lízanky.

Shape
Shape